Doprava a doručení

Dopravní podmínky jsou platné od 1.1.2024

Speciální akce!

Pokud si v těchto dnech necháte svou objednávku doručit prostřednictvím PPL, ušetříte. Při doručení do boxu a na výdejní místo je cena dopravy pouze 39 Kč, v případě doručení na adresu zaplatíte od 59 Kč. Přeprava balíčků s PPL se tak nyní opravdu vyplatí. Akce platí do 31. května 2024.

Cenu dopravy najdete na konci stránky.

JSME JEDEN ZE DVOU ČESKÝCH E-SHOPŮ, KTERÝ VÁM ZÁSILKU PŘIJATOU DO 17:00* DOKÁŽE DORUČIT DO DRUHÉHO DNE.

* Platí pro dopravu s DPD od pondělí do čtvrtka, v pátek garantujeme doručení další pracovní den při objednání do 16:00. Při výběru PPL je zásilka doručená další den v případě objednání do 13:30, pro Zásilkovnu do 10:30.

Investujeme totiž do nejmodernějších skladovacích systémů, a hlavně máme super partu lidí, která se o Váš balíček postará, jako by byl jejich.

Nemáme ambice být nejlevnější, ale chceme odesílat TOP BALÍČKY v pořádku, bezpečně a rychle

Náš dream team v moderním skladu tvoří nadšenci, kteří si užívají nejen nadčasové technologie, ale taky super zázemí.

Balíme co nejvíce ekologicky

Recyklujeme došlé plasty i papír a snažíme se všechen materiál využívat na maximum přímo ve skladu. Proto nebuďte překvapení, když v balíku najdete výplně z jiných už použitých obalových materiálů.

Našim cílem je přejít na ekologické obalové materiály všude tam, kde to jde.

Jsme specialisté na nestandartní rozměry

Umíme bezpečně zabalit i ty nejkrkolomnější tvary, které jsou navíc pěkně těžké – třeba naše specialitka – tažné zařízení.
Maximální ochrana zásilky je naše priorita, ale tady zatím ekologické obaly zajistit nedokážeme. Pokud máte tip, jak přepravit tyhle „mamuty“, dejte nám klidně vědět.

Vybíráme top dopravce

Dáváme maximální péči balení. Kde už naše přímá péče o balík končí, zajišťujeme tu nejlepší přepravu a zaručujeme, že všechno klapne na výbornou.

Proces dodání pečlivě sledujeme

Oddechneme si, až když vidíme Vaši zásilku jako doručenou. Vy ji můžete samozřejmě sledovat s pomocí trackovacího čísla, které Vám pošle přepravce prostřednictvím e-mailu a sms zprávy.Cena dopravy na adresu

ikony ikony
0 - 2419 Kč dopravné 149 Kč (+ dobírka)
2420 - 6049 Kč dopravné 85 Kč (+ dobírka)
nad 6050 Kč dopravné zdarma
0 - 2419 Kč dopravné 149 Kč (+ dobírka)
2420 - 6049 Kč dopravné 85 Kč (+ dobírka)
nad 6050 Kč dopravné zdarma

 Poplatek za dobírku je 36,-.

Cena dopravy na výdejní místo nebo do boxu

ikony ikony ikony
69 Kč (+ dobírka) 39 Kč (+ dobírka) 79 Kč (+ dobírka)

Poplatek za dobírku je 36,-.

 Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

Nadrozměrné zásilky posíláme za trošku jinou cenu, ale nebojte, tohle Vám automaticky spočítá systém a výslednou částku uvidíte v košíku. V případě objednání více kusů nadrozměrných produktů řešíme dopravné individuálně.

Některé balíčky díky rozměru/tvaru nejdou poslat do boxů nebo výdejních míst, na to Vás systém taky upozorní – resp. tuhle možnost dopravy ani nenabídne.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Nenašli jste tady, co hledáte? Potřebujete poradit s nestandardní přepravou?

Napište nám nebo zavolejte – zákaznické centrum 844 844 840 je k dispozici od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00 nebo reklamace@vapol.cz

 
Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840