Doživotní záruka

Za kvalitou námi nabízených produktů si stojíme. Proto na všechna tažná zařízení zakoupená v našem obchodě poskytujeme doživotní záruku.

Podmínky doživotní záruky

1) Dodání společností VAPOL CZ
Doživotní záruka platí pouze pro tažná zařízení, která byla nakoupena prostřednictvím naší společnosti VAPOL CZ s. r. o.

2) Prokázání se fakturou
Pro uplatnění doživotní záruky je nezbytné, abyste nám předložili fakturu, která dokládá dodání tažného zařízení firmou VAPOL CZ. Svou fakturu jste obdrželi při dodání zásilky, případně ji naleznete v e-mailu, který jsme Vám po uskutečnění objednávky zaslali.

3) Odborná, autorizovaná montáž
Tažné zařízení musí být montováno servisem či pracovníkem autorizovaným k montáži námi nabízených tažných zařízení.

Doživotní záruka na tažná zařízení

Rozsah doživotní záruky

• Zachování konstrukčních vlastností tažného zařízení
V případě jakýchkoliv změn nebo degradaci konstrukčních vlastností Vašeho tažného zařízení zprostředkujeme jeho opravu či výměnu. To zahrnuje jakékoli problémy s materiálem nebo výrobními vadami.

• Doživotní funkčnost
Věříme, že naše produkty jsou navrženy tak, aby vydržely a poskytovaly optimální výkon po celou dobu svého života. Doživotní záruka vám poskytuje jistotu, že Vaše tažné zařízení bude fungovat tak, jak má, po celou dobu jeho používání.

• Prorezavění
Pokud se na Vašem tažném zařízení objeví prorezavění, postaráme se o jeho opravu nebo výměnu v souladu s našimi standardními postupy.

 

Záruka se nevztahuje na díly opotřebitelné běžným užíváním (kulový čep, systém uchycení odnímatelné koule) a na povrchovou úpravu tažného zařízení. Průměr kulového čepu nesmí být menší než 49 mm, ideálně však 50 mm. Pro správné změření průměru doporučujeme využít kalibr na kulový čep.

Jedním z našich cílů je zajistit, abyste mohli naše produkty používat s maximální spokojeností. Děkujeme Vám za Vaši důvěru!

Tažná zařízení