MF_DNK_NTZ

Nosiče kol na tažné zařízení

Vyberte si ty nejlepší nosiče na trhu pro dovolenou na kolech, ať už jezdíte občas, nebo jste na kole každý den.

Přečtěte si, JAK VYBRAT NOSIČ NA KOLA

Máme pro vás TOP značky z USA, Německa i oblíbenou českou značku Multipa.
Vyberete si u nás, ať už hledáte nejlevnější nosič pro celou rodinu, nebo luxusní kousek s automatickým upevňováním, plně sklopný s možností použít základnu nejen na kola, ale taky pro nošení nákladu.

Rádi vám pomůžeme s výběrem na 844 844 840 / Po-Pá 7:30 - 17:00 nebo můžete ve stejném čase navštívit náš family showroom v Zašové, kde si nosiče můžete sami vyzkoušet a rovnou zakoupit. Mapa zde 

Všechny nosiče pro  vás osobně testujeme mezi profíky i autoneználky a tak si můžete být jistí, že u nás zajíce v pytli nekoupíte. 

99% zboží máme skladem a když objednáte do 17 hodin, můžete mít svou objednávku doma už druhý den.

Zobrazit více
BUREAZZY3
K dodání ihned

Nosič kol EAZZY 3 je spolehlivý nosič 3 jízdních kol na tažné zařízení se stylovým designem za přijatelnou cenu a s maximální nosnotí 60 kg.

BURHORNET3
K dodání ihned

Nosič kol E HORNET 3 je velmi dobře navržený, jednoduchý a pevný cyklonosič určený pro těžká elektrokola, s nosností 60 kg.

MUL009N4
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení 4 kola od české značky MULTIPA je sklopný a plně uzamykatelný. Super poměr cena / výkon. Je ideální pro přepravu až 4 jízdních kol s maximální nosností 60 kg.

YKM9812158
Dodání do 6 dnů

"Cyklonosič s nejjednodušší manipulací na trhu. Určen pro převoz dvou kol s možností rozšíření o třetí. Vhodný i pro převoz E-biků. Černá povrchová úprava, LED světelná rampa. Unikátní nosič kol na…

MEN1177
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení 2 kola, MERAK TILTING od značky MENABO je kompaktní a všestranný pomocník pro přepravu vašich jízdních kol. Umožňuje bezpečně převážet 2 kola nebo 1 elektrokolo.

BURBUFFALO
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení BUFFALO 4 BUZZRACK je vysoce kvalitní a robustní řešení pro přepravu až čtyř jízdních kol s maximální nosností 60 kg.

MUL009N3
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení 3 kola od české značky MULTIPA je sklopný a plně uzamykatelný. Super poměr cena / výkon. Je ideální pro přepravu až 3 jízdních kol, včetně elektrokol, s maximální nosností…

DAATB0112EB
K dodání ihned

TOP česká značka. Nosič pro 2 (nejen) elektrokola s maximální nosností až 60 kg. Sklopný a plně uzamykatelný. Super poměr cena / kvalita.

MEN105000000
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení skládací ANTARES 2 od značky MENABO je moderním řešením pro přepravu dvou kol, včetně elektrokol. Díky širokým ližinám je vhodný i pro fatbiky. Skládací a sklopný design…

MEN103400000
K dodání ihned

Nosič kol na tažné zařízení skládací ANTARES 3 MENABO

W350036600001
K dodání ihned

2. místo v testu ACE. Sklopný, plně uzamykatelný německý nosič na 2 kola, který pohodlně složíte i do kufru.

W350053600001
K dodání ihned

5. generace německých nosičů pro 2 kola včetně elektrokol, adaptérem lze rozšířit o 3. kolo, MULTIFUNKČNÍ - lze použít jako základna pro přepravu zavazadel a nákladu

25 položek