O nás

Vše o společnosti VAPOL CZ

Vapol CZ

Společnost VAPOL CZ s.r.o. je známa u svých zákazníků jako stabilní velkoobchodní firma v automobilovém oboru. Na trhu náhradních dílů se pohybujeme již od roku 1991 a můžeme tak nabídnout bohaté zkušenosti. V roce 2005 jsme svoji činnost rozšířili také na maďarský trh.

Specializujeme se na prodej tažných zařízení a elektroinstalací na veškeré vozy. Dále nabízíme ucelený sortiment doplňkových světel a pracovní techniky, také jsme dodavateli nejpoužívanějších servisních autodílů pro nejběžnější vozidla na českém trhu. Profesionalitu zaručujeme pomocí nejmodernějších technologií, mezi které řadíme využití mobilních zařízení pro tvorbu online objednávek. Také využíváme moderní zaskladňovací skladový systém.

Jsme ceněni svými zákazníky za vstřícný přístup a schopnost kvalifikovaně poradit a doporučit vhodný produkt. Vzhledem ke stále se zvyšujícímu zájmu o naše odborné poradenství jsme v roce 2013 vybudovali produktové zákaznické centrum, které se plně soustředí na individuální potřeby našich zákazníků. Jsme spolehlivou firmou s jasnou orientací na zákazníka. V řadě případů přerůstá naše partnerství se zákazníkem v dlouhodobá přátelství. Jako dobří přátelé svých zákazníků jsme připraveni nabídnout vám pomoc s vašim vlastním byznysem. Například v podobě marketingové podpory prodeje pro vaše koncové zákazníky. Společnost VAPOL se totiž v obchodních vztazích orientuje pouze na velkoobchody s autodíly, autoservisy a prodejny se servisy. Neorientujeme se na koncového zákazníka, protože ten nakupuje naše zboží u vás.

Stručná historie společnosti:

1991 – založení firmy

1995 – zavedení terminálu PSION a nástup nové technologie prodeje

1997 – výstavba nového areálu

2002 – přechod firmy na „s.r.o“

2003 – ukončení systému „ambulantního“ prodeje

2004 – první obchody se zámořím, instalace nového informačního systému

2005 – vstup do Maďarska

2008 – vybudování skladového systému KARDEX

2011 – změna systému řízení firmy

2013 – výrazná změna v orientaci na zákazníka - vznik produktového zákaznického centra

2015 - vstup na Slovensko

2017 - stěhování skladu do Holešova skrze lepší dopravní dostupnost dálnice

2022 - vybudování vlastního kompletačního centra v Průmyslové zóně Holešov se skladovacím systémem VERTIFLEX

Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840