O nás

Jsme česká společnost s více než 30letou tradicí, která se specializuje na prodej tažného zařízení, autodoplňků, příslušenství na přívěsy, světelné techniky a nosičů kol.

To, co nás odlišuje od konkurence, je zejména

  • individuální poradenství od profíků,
  • rychlost řešení reklamací,
  • individuální péče o všechny klienty, ať už jde o profíky nebo autoneználky.

Vapol sklad Holešov

K dispozici máme vlastní moderní sklady, které nám i díky strategickému umístění umožňují expedovat zboží do 24 hodin. Dokážeme nabídnout také fulfillment služby majitelům eshopů skrze naší sestřinou společnost LOG4U.

Zákazníkům nabízíme vlastní brand značky Multipa, v jehož sortimentu najdete zejména příslušenství pro vozíky a nosiče na kola včetně elektrokol.

 Jsme zodpovědná firma

  • Ekologie je pro nás důležitá, proto si vybíráme dopravce, kteří snižují uhlíkovou stopu.
  • Při balení co nejvíce používáme recyklované obalové materiály.
  • Podporujeme dětský domov v Zašové a Valašskou fotbalovou asociaci.

Obchodujeme v 5 zemích

Family Showroom nosičů na kola

Přijďte si vyzkoušet nosiče na kola a probrat všechny svoje otázky ohledně  výběru s našimi profíky, kteří umí poradit i vaší babičce. Nosiče sami testujeme a víme o nich opravdu vše.

Vyberte si nosič na kola

Největší síť středisek pro montáž tažného zařízení v ČR

Montážní střediska TowPoint

Od roku 2019 nabízíme v ČR naprosto jedinečnou službu poradenství a profi montáže tažného zařízení napříč celou republikou, ale také na Slovensku.

Od konkurence se lišíme zejména tím, že u nás nemusíte složitě vybírat a objednávat tažné sami na internetu a pak řešit montáž a dopravu do střediska.

U nás v TowPoint celý proces od začátku do konce zabezpečujeme my.

Vy pouze zadáte poptávku, doladíme spolu detaily a doporučíme nejbližší montážní centrum. Tam následně auto dovezete a za cca 5 hodin odjíždíte s namontovaným tažným zařízením. Nemusíte nic řešit, o vše se postarají naši profíci, a k dispozici máte vždy naše zákaznické centrum.

Vyberte si za našeho širokého sortimentu na e-shopu nebo nám zavolejte na 844 844 840, kde vám rádi poradí naši specialisté.

Vaši Vapoláci

Vapoláci 

 

 

Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840