MF_DKA_ZVE

Plašiče zvěře

Plašičky kun a koček se hodí všude tam, kde máte auto před domem nebo v garáži. Kuna dokáže v motoru nadělat pěknou paseku. Kočky zase rády nejen v zimě spí pod vyhřátým motorem nebo na pneumatikách kol a pokud jim nechcete ublížit nebo mít poškrábanou karoserii od jejich drápků, doporučujeme pořídit si odpuzovače koček. Máme elektronické, ve formě spreje i přírodní.

Zobrazit více
CAR58112
K dodání ihned

Slouží k zvukovému odstrašení zvěře, která se pohybuje v blízkosti komunikace.

CAR58110
K dodání ihned

Slouží k zvukovému odstrašení zvěře, která se pohybuje v blízkosti komunikace.

RIN74149
K dodání ihned

Vlastnosti: Vysoce účinný biologický přípravek, který dokonale odpuzuje kuny a jiné hlodavce. Lze použít ve vozidlech, střechách, budovách, solárních zařízení, apod. a to vně i uvnitř. Působí…

CAR81951
K dodání ihned

KUNAGONE je osvědčené řešení pro ochranu před kunami. Pokud se vám nelíbí přítomnost těchto zvířat ve vašem bezprostředním okolí - nyní můžete zabránit jejich nechtěným návštěvám.

CAR81962
K dodání ihned

KUNAGONE je osvědčené řešení pro ochranu před kočkami. Pokud se vám nelíbí přítomnost těchto zvířat ve vašem bezprostředním okolí - nyní můžete zabránit jejich nechtěným návštěvám.

300000200
K dodání ihned

Sprej na kuny je směs, která vytváří lehce lepkavý nános, poskytuje dlouhodobou ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci (myš, plch, potkan, krysa apod.), a drobnými šelmami …

CAR58109
K dodání ihned

Účinný vysokofrekvenční odpuzovač kun a hlodavců, který je vnímán hlodavci jako nepříjemný a odrazuje je.

CAR58108
K dodání ihned

Účinný vysokofrekvenční odpuzovač kun a hlodavců s LED zábleskem, který je vnímán hlodavci jako nepříjemný a odrazuje je.

Doprava zdarma
při objednávce nad 5000 Kč bez DPH
Rychlé doručení
Zboží skladem doručujeme do druhého dne
Poradíme Vám
Naši specialisté jsou Vám k dispozici
8 položek
Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840