Příčníky na hagusy 120 cm, MULTIPA

Příčníky na hagusy MULTIPA o délce 120 cm jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a disponují zamykacím mechanismem pro maximální bezpečnost. Díky své univerzálnosti jsou ideálním řešením pro mnoho typů vozů. Více informací
Klíčové parametry:
 • Výrobce: MULTIPA
 • Kód: DAARB005120
Doporučujeme
1 489,00 Kč
bez DPH 1 230,72 Kč
Kód DAARB005120
Výrobce MULTIPA
Záruční doba 24 měsíců
Dostupnost
K dodání ihned
 • při objednávce nad 5000 bez DPH
 • Po-Pá 7:30 - 17:00
  844 844 840
 • Bezpečná platba
  ComGate
 • Akční nabídky
  Výprodejové ceny

Příčníky na hagusy 120 cm, MULTIPA

Prezentujeme vám příčníky na hagusy od renomované značky MULTIPA. Tento produkt je vyroben z kvalitního a odolného hliníku, doplněný o pevný plast. Díky tomu jsou příčníky velmi odolné a jejich maximální nosnost dosahuje až 90 kg.

Vlastnosti

Příčníky mají délku 120 cm a jsou určeny pro vozidla s hagusy. Venkovní rozteč hagusů je možné nastavit v rozmezí 70-109 cm. Při montáži postačuje pouze odemknout příčník a pomocí přiloženého imbusového klíče ho upnout nebo demontovat. Sada obsahuje dva kusy příčníků i dva klíče pro zamknutí.

Bezpečnost a udržba

Při používání těchto příčníků na hagusy je nutné dodržovat několik bezpečnostních pokynů. Náklad musí být rovnoměrně rozložen s co nejnižším těžištěm. Před každou jízdou je nutné zkontrolovat, zda jsou příčníky bezpečně upevněny. Při vjezdu do automatické myčky je nutné příčníky demontovat.

Pro správnou a bezpečnou montáž je důležité dodržovat pokyny výrobce. Náklad musí být pevně upevněn pomocí neelastických upínacích popruhů. Výrobce nenese odpovědnost za škody vyplývající z nesprávného umístění, upevnění nebo uchycení střešních příčníků nebo nákladu.

Certifikace a doporučení

Příčníky na hagusy MULTIPA jsou certifikované TÜV a mají t-drážku o velikosti 20 mm. Jsou určeny pro vozy s roztečí podélných nosičů maximálně 120-115 cm a průřezem podélného nosiče vozidla max. 48 x 38 mm.

Technické parametry:

Využijte kvality a spolehlivosti, kterou nabízí příčníky na hagusy od značky MULTIPA!

T-drážka: ANO
Hmotnost [kg]: 3
Kategorie Klasické hagusy
Délka: 120
Materiál rámu AL, plast
Max nosnost [kg]: 90 KG
Balení Pick-up Ne
Homologace Certifikát kvality TÜV
Uzamčení nosiče: Ano
Pokud máte dotaz na dostupnost produktu, jeho cenu nebo Vás zajímají bližší technické parametry, napište nám. Naši specialisté Vám rádi poskytnou konkrétní informace.

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840