Reklamace a vrácení zboží

Informace pro zákazníky a reklamační formulář

Ajaj, tohle se nikomu většinou řešit nechce. Z jiných e-shopů už možná máte zkušenost, že si při reklamaci připadáte jako atomový odpad, který čeká 30 dní na vyvezení.

My si ale zakládáme na tom, že reklamace řešíme opravdu rychle – nehrajeme na 30denní zákonné lhůty. Důležitá je pro nás vaše spokojenost.

U nás je vyřízení reklamace velmi jednoduché:

  • TELEFONICKY: Asi nejrychlejší řešení – zavolejte nám v pracovních dnech od 7:30 do 17:00 na 844 844 840, kde vaši reklamaci telefonicky odbavíme a můžeme ihned řešit všechny vaše dotazy.
  • MAILEM: Neradi telefonujete, nebo na to nemáte čas? Napište nám na reklamace@vapol.cz. Do mailu uveďte název výrobku, číslo objednávky, jasný popis závady a FOTKU, ze které uvidíme případné poškození/nefunkčnost výrobku. Pokud je závada funkční – nepůjde vidět na fotce, můžete nám poslat video, ale nebojte, pomůžeme vám řešit reklamaci individuálně.

Budu muset posílat zboží zpět a vyplňovat formulář?

V 90 % případů se snažíme reklamace vyřešit tak, že evidentně poškozené/nefunkční zboží zpět posílat nemusíte.

Podle vaší volby vám zpět pošleme buď nový funkční kus, nebo vám vrátíme peníze převodem na účet. Nezapomeňte prosím přidat správné číslo účtu, ať to nepošleme třeba Vašemu sousedovi. 😊

K částce za výrobek Vám pak vrátíme peníze za poštovné, které jste zaplatili při zaslání reklamace k nám, nebo zajistíme svoz zboží na naše náklady – toto vše spolu vyřešíme osobně telefonicky nebo mailem, kontaktujte nás.

U některého zboží je ale k vyřízení potřeba zboží zpět zaslat a vyplnit reklamační formulář. Zda se to týká vámi objednaného zboží vám řekneme mailem nebo na telefonu. Reklamační formulář pak můžete vyplnit pohodlně online a stačí ho poslat mailem.

Je to opravdu tak snadné?

Ano, na tom, abyste byli spokojení si opravdu zakládáme a uděláme pro to maximum.

Kdybyste cokoliv potřebovali, zavolejte nám na 844 844 840 nebo napište reklamace@vapol.cz a poradíme vám, jak na to.

Kontaktujte nás

PS: A pokud máte rádi právní žargón, mrkněte na naše Obchodní podmínky, kde všechno najdete velmi odborně.

Menu
Language
Po-Pá 7:30 - 17:00
844 844 840