Super koncentrovaný Autošampon Lather pH Neutral 1 l, Auto Finesse

Klíčové parametry:
 • Výrobce: AUTO FINESSE
 • Kód: AF26222
Akce
759,00 Kč
bez DPH 627,27 Kč
Kód AF26222
Čárový kód 628586786035
Výrobce AUTO FINESSE
Záruční doba 24 měsíců
Dostupnost
K dodání ihned
 • při objednávce nad 1500 Kč s DPH
 • Po-Pá 7:30 - 17:00
  844 844 840
 • Bezpečná platba
  ComGate
 • Akční nabídky
  Výprodejové ceny

Super koncentrovaný Autošampon Lather pH Neutral 1 l, Auto Finesse

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo (1 L) je PH neutrální autošampon šetrný k naneseným voskům a nanopovlakům s absolutní lubrikační schopností.

Bezpečné mytí automobilu je nejdůležitějším krokem pro detailery, což je důvod, proč u Auto Finesse strávili tolik času vývojem autošamponu Lather. Auto Finesse Lather je detailingový autošampon v limitované verzi s podmanivou vůní pomerančů. Obsahuje pH neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva. V kombinaci s dobrou mycí technikou získáte silný čisticí výkon bez nutnosti oplachování. To také znamená, že pěna autošamponu není v rozporu s vosky nebo sealanty, díky čemuž maximalizuje jejich výkon a životnost.

Lather je koncentrát, který se aplikuje ve zředěné formuli. Lather neobsahuje žádné další lesk ovlivňující přísady. Doporučujeme k použití i oživení voskové vrstvy, nebo prodloužení její životnosti. Lather také může být použit jako mazivo pro Clay Bar.

Doporučené ředění 650:1 až 2000:1

Auto Finesse Lather můžete použít také na mytí matných laků!

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Lather patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Ovšem díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Auto Finesse je britskou značkou specializující se na vysoce kvalitní autokosmetiku. Původně malá, garážová firma je dnes pro své detailingové produkty známá mezi nadšenci i profesionály po celém světě.

Dodání do boxu/výdejního místa Ano
Pokud máte dotaz na dostupnost produktu, jeho cenu nebo Vás zajímají bližší technické parametry, napište nám. Naši specialisté Vám rádi poskytnou konkrétní informace.

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.